Tech

Pse po blihen “telefonat klasikë” në vitin 2020

Kush blen “telefona klasikë” në vitin 2020, dhe pse? Një telefon inteligjent në xhep mund…

Kjo është bateria që rri e mbushur pesë ditë

Bateria që rri e mbushur pesë ditë. Shkencëtarët në Australi pretendojnë se kanë ndërtuar një…

Zbulohet arsyeja pse iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë

iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë për shkak të 5G-së. Gama e iPhone…

Iphone do të shërbejë si çelës veture

Apple e bën edhe këtë, Iphone do të shërbejë si çelës veture. iPhonet e rinj…

Më lirë veҫ lodheni, tani me 1 mijë euro mund të bëheni me makinë të re

Tashmë me 1 mijë euro ju do të mund të bëheni me makinë të re.…

Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

Zbulohet përfundimisht çmimi i PlayStation 5. Një tjetër çmim i mundshëm për PlayStation 5 është…

Ky është PlayStation 5 – pamjet dhe specifikacionet

Sony më në fund ka zbuluar se si duket dhe karakteristikat e PlayStation 5. Pas…

Ky është celuari më i shitur në botë

iPhone 11 celulari më i shitur në botë. iPhone 11 është bërë telefoni inteligjent më…

Dalin pamjet e veturës BMW M3

Spiunohet BMW M3, dalin pamjet e veturës së re. BMW M3 i ri është një…

Porsche e re do iu lë “gojëhapur”

Publikohen fotografitë e para të Porsche-s së re, do iu lë “gojëhapur”. Një ditë para…