Sport

Werderi i Rashicës as kësaj radhe nuk ia del të fitojë

Werder Bremen as këtë javë nuk ka arritur ta prekë fitoren. Bremen si nikoqir ndaj…

Roma sërish vihet pas futbollistit shqiptar

Roma vihet pas futbollistit shqiptar. Roma po vazhdon të përcjell dy lojtarët e Napolit, Elseid…

Pedro Rodriguez drejt kësaj skuadre

Pedro Rodriguez mund të rikthehet në kampionatin spanjoll. Ylli spanjoll, i cili aktualisht aktivizohet me…

Milan merr lajmin e keq para ndeshjes me Juventusin

Milani me disa mungesa kyçe në përballjen e dytë ndaj Juventusit në Kupën e Italisë.…

Futbollisti kosovar ia shpëton jetën një fëmije

Futbollisti kosovar, Mehmet Hetmaj ia shpëton jetën një fëmije një Finlandë. Gjatë ditës së enjte…

‘Çmendet’ Real Madrid, ofron 50 milionë euro për këtë lojtar

Reali ofron 50 milionë euro për talentin Camavinga, por klubi francez kërkon më shumë. Real…

Paqueta po largohet nga Milan, lajmërohen dy skuadrat e mëdha

Fiorentina dhe Benfica kontaktojnë me Lucas Paqueta. Paqueta pritet të largohet nga Milan. Ylli brazilian,…

Bayerni ‘gjunjëzon’ Leverkusenin

Bayerni edhe një hap më afër titullit. Bayern Munichu arriti të marrë fitore me rezultat…

Dortmund gjen zëvendësuesin e Jadon Sancho

Dortmund po mendon për lojtarin që do ta zëvendësojë Jadon Sanchon pas largimit. Ylli anglez,…

Pas 91 ditësh Messi në ‘Camp Nou’– ndanë mesazh emocionues

Messi në ‘Camp Nou’ pas 91 ditësh – ndanë mesazh emocionues në rrjetet sociale. Lionel…