Showbiz

Vjollca Haxhiu në zi, humb një person shumë të dashur

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është…

Arta Nitaj thyen heshtjen, tregon a ka ndërhyrje në buzë

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo…

Albatriti feston ditëlindjen, Merita me urimin më të veçantë për djalin

Merita Spahiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë e përfolur…

Sabria nuk është gëzimi i jetës së Nerës

Nera Fejzullahu tregoi kush është gëzimi i jetës së saj, nuk është Sabriu. Këngëtari i…

Albatriti e ka ditëlindjen, me këto pak fjalë e uron Egzona!

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.…

Një nënë e kujdesshme si Tuna, ja ҫfarë ka bërë sot për djalin e saj

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo…

Babai i saj fitoi betejën me koronavirusin, nëna e Leartës vjen me një postim shumë prekës

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.…

Kaq i ëmbël është bërë Zëri, Elita publikon një foto të tij me të cilën do t’iu ‘shkri’

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë…

Engji vishet në fustan të kuq dhe të ngushtë, lë ‘pa mend’ me paraqitjen e fundit

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares shumë të dashur kosovare. Ajo fillimisht u bë e…

Vajza e Yllkës do t’ju shkrijë me pamjen, kaq me stil e ka veshur nëna

Yllka Kuqi po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik sidomos pasi është bërë…