Categories: Magazina

Lajme të reja nga Violeta Kukaj

Këngëtarja e mirënjohur, Violetë Kukaj së shpejti do të publikojë projektin e radhës.

Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja sonte përmes instagramit.

Ajo ka publikuar një video të shkurtër, krahas së cilës ka shkruar “Së shpejti”.

Kukaj nuk ka zbuluar se si do të titullohet kënga apo se kur pritet të publikohet.

Vetëm që, dihet se kënga do të jetë me videoklip.

p data-revive-zoneid=”4″ data-revive-id=”b4a7c49f3a3ff04048ce2ff39a709417″>p>

mergata.ch

Recent Posts

Pse Rama dhe Thaçi refuzojnë integrimin evropian të shqiptarëve!?

Dikur (2014-2015) kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, shkonte në Berlin dhe pritej me protokolle shtetërore…

8 mins ago

Ambasadori i Izraelit në Beograd: Njohja e Kosovës është punë e kryer

Ambasadori i ri i Izraelit në Beograd, Yahel Vilan, ka thënë se Izraeli e ka…

26 mins ago

Cilin kolaboracionist e kishte vrarë heroi Zahir Pajaziti dhe cila ishte komunikata e UÇK-së

Fillimisht u formuan skuadrat të cilat kishin edhe territorin ku organizonin aksione kundër policisë serbe.…

38 mins ago

Rrëfim: Si e la të priste Kadri Veseli – Shefin e CIA-s për Ballkan gjatë luftës, në takim ishin Thaçi e Klosi

“Nuk jeni nga ata burra që shkoni në Kosovë për të luftuar. Ata që shkojnë…

56 mins ago

Ankthi te të rinjtë, stresi dhe mënyra e shpejtë e jetesës konsiderohen si nxitës

Shfaqja e ankthit te të rinjtë është gjithnjë e më e shpeshtë, ndërsa mënyra e…

57 mins ago

Detaje: Kush e ka vrarë Ilir Konushevcin dhe kush nxori hak për vrasjen e tij

Prita Mbrëmjen e 8 majit 1998 Ilir Konushevci, miku i tij, mjekutropojan Hazir Mala dhe…

1 hour ago