Magazina

Po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e nënës së Gjikos

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë. Çifti sot…

7 hours ago

Së shpejti do të bëhen prindër, Ledri dhe Sara sjellin foton më të bukur bashkë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura. Dyshja para pak muajve e…

11 hours ago

Nëna dhe njëra nga motrat Mustafa feston ditëlindjen, pamje nga festa e familjes Mustafa

Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare. Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në…

15 hours ago

Mbulohet Afrona

Afrona e mbuluar në xhaminë ‘Ayasofya’ në Stamboll. Afrona dhe Blero ditën e nesërme me 21 shtator bëjnë 1 vit…

19 hours ago

A po pret binjakë Elita Rudi?

Elita Rudi pret binjakë? Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen sërish prindër. Prezantuesja është shtatzënë për herë të dytë…

23 hours ago

Dafina e ‘kallë’ me valle në dasmë, e gjithë vëmendja te ajo

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar. Këngët e saj janë hite të padiskutueshme…

1 day ago

Leonora na prezanton me vëllain, shikoni sa shumë ngjajnë

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të…

1 day ago

Dafina ja qet pikën, me këtë fustan do t’i bëjë për vetë të gjithë

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë. Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj…

2 days ago

Vjollca Haxhi ka dal mbrëmë me shoqe, me këtë fustan të ngushtë i ka ‘shkri’ të gjitha

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për…

2 days ago

Duda Balje vishet me dimi, jelek e dallam, po duket nusja me e bukur në rrugët e Prizrenit

Deputetja e Kuvendit të Kosovës shkëlqen në veshjet tradicionale shqiptare. Është një nga deputet më tërheqëse të Kuvendit të Kosovës,…

2 days ago